15. 4. 2016

Přivítejte jaro s CS-BETONEM! Připravili jsme si pro vás jarní slevy až 40 % na vybrané betonové výrobky. Podporujeme začátek stavební sezóny.

Využijte časově omezenou jarní nabídku a začněte rekonstruovat se slevou až 40 %. Akce platí ve všech stavebninách od 15. 4. do 31. 5. 2016.

 

Jaké výrobky jsme pro vás zlevnili?

S naší nabídkou postavíte nejen příjezdové cesty, moderní pochozí plochy v zahradě či okolo bazénů, ale také ploty vašeho domu, opěrné i okrasné zdi.

 

CSB - NATURBLOK

Okrasná zeď, která se také skvěle hodí pro stavbu plotů a opěrných systémů, zkrášlí váš dům i zahradu svou imitující barvou přírodního kamene NATURCOLOR. Charakter výrobku vás neomezují při stavbě a proto je systém vhodný pro výstavbu i dalších zahradních doplňků s luxusní tváří přírodního kamene.

Nyní se slevou až 15 %. Přečtěte si více o betonových zdech CSB - NATURBLOK.

 

CSB - LEGANTO

Elegantní velkoplošná dlažba, která vynikne především svými barevnými kombinacemi COLORMIX a NATURCOLOR, je skvělým doplňkem k vašemu domu. Dlažbu lze umístit na plastové terče, které vyrovnají plochu a dlažba je tak použitelná i pro účely teras. Díky ochraně CSB - CLEAN PROTECT PLUS se dlažba stává ještě odolnější a nenáročnou na úklid.

CSB - LEGANTO nyní se slevou až 15%. Více podrobností o této velkoplošné dlažbě.

 

CSB - VIA TECH

Velmi oblíbená betonová dlažba v zajímavých barvách COLORMIX se skvěle hodí pro pochozí i pojezdové plochy, čemuž napovídá výška dlažby i hladký povrch, který usnadňuje pohyb po dlažebné ploše. Svou kombinací skladba tří kamennou dodá jedinečnému vzhledu i větším zastavěným plochám.

Sleva až 20 % na betonovou dlažbu CSB - VIA TECH.

 

CSB - SOLOBLOK

Zdící systém, který je totožný se systémem CSB - CSBLOK, je použitelný pro výstavbu plotů i opěrných zdí. Silná konstrukce je zajištěna dutinou v SOLOBLOKu, která je prolívána betonovou směsí. Fazety na všech pohledových stranách imitují vzhled plotu se spárou i bez pracného spárování.

Postavte si betonový plot či zeď ze SOLOBLOKu až o 40 % levněji. Detaily a rozměry produktu naleznete na produktové stránce CSB - SOLOBLOK.

 

Nestavte cestičky! I pro vás máme řešení.

Prohlédnout si celý sortiment betonových výrobků pro dům a zahradu.

 

Další aktuality

Zpět na seznam aktualit