Jak pracovat s výrobky CS-BETON? Jak využít jejich variabilitu? Sledujte náš blog a přečtěte si, jak správně betonové výrobky používat, jak se o ně starat nebo je originálně využít pro zkrášlení vašeho domu a zahrady.

 

 

Nabídka materiálů, které je možno v zahradě použít

Při výběru řešíme v první řadě stránku vizuální, ale nesmíme zapomínat ani na tu praktickou. Terasa nebo opěrná zídka představuje vcelku velkou finanční investici a jistě byste rádi, aby Vám sloužila co nejdéle.Žádný stavební materiál totiž není dokonale odolný a většinou se hodí jen pro určité použití. Na co si dát tedy pozor?

Číst více
Kryt tepelného čerpadla

Nevšední barevná kombinace COLORMIX

Doba, kdy betonová dlažba byla jen nudnou šedí už je naštěstí pryč a i úprava příjezdových cest a chodníků může vypadat díky betonové dlažbě krásně a bude chloubou vašeho domu či chaty.

Číst více

Vjezd do domu z betonové dlažby VALENCIA v barvě COLORMIX NOARBLANC

Betonová dlažba pro pojezd

Venkovní betonová dlažba je velmi odolná. Pokud však plánujete dlažbu použít pro vjezd, garážové stání či frekventovanější plochu, přečtěte si následující doporučení, která vám pomohou vybrat pojezdovou betonovou dlažbu.

Číst více

Obytný přívěs na parkovacím stání z betonové dlažby u domu

Čištění nejen zámkové dlažby

U venkovní betonové dlažby se může stát, že drobné póry betonu se zanesou nečistotami a dlažba se zašpiní. Pokud si kladete otázku, jak betonovou dlažbu vyčistit, přečtěte si následující článek.

Číst více

Wapkou očištěná venkovní dlažba

Jak se zbavit vápenocementového výkvětu?

Vápenocementový výkvět je bohužel nedílnou součástí betonu a sem tam se s ním musíme vypořádat. Jedná se však o přirozenou reakci, kterou lze velmi dobře odstranit s prostředkem KUKÜ.

Číst více

Vápenocementového výkvět betonový kámen

Lepení tvarovek na styku

Lepení kontaktních ploch tvarovek zajišťuje vzájemné podepření prvků mezi sebou. Tím se předejde budoucímu praskání bloků vlivem střihu nebo ohybu. Je nutné prolévané kameny při skládání lepit na flexibilní lepidlo popřípadě nízkoexpanzní polyuretanovou pěnou a to na styku všech ploch vertikálně i horizontálně.

Číst více

Prasklý blok betonové tvárnice

Zámková dlažba

Hledáte venkovní dlažbu, která snese velké a časté zatížení, a která je odolná vůči posunům a tak i podélné deformaci? Ideálním kandidátem je zámková dlažba, která je díky snadné pokládce vhodná i pro velké plochy.

Číst více

Zámková dlažba CSB - KOST

Úprava podloží před pokládkou dlažby

Kvalita betonové dlažby je v dnešní době opravdu vysoká a vydrží i hrubší zacházení či vysokou frekvenci pojezdu. Ve výsledku nezáleží pouze na výběru dlažby, ale i na úpravě jejího podloží.

Číst více

Pokldáka betonové dlažby

Využití sloupků systému CSB - NATURBLOK

Nenechte si hyzdit svůj plot dalšími nevkusnými doplňky, vyberte si systém, který obsahuje všechny potřebné prvky.

Číst více

Plotové sloupky CSB - NATURBLOK

Ochrana dlažby CLEAN PROTECT PLUS

Předpokladem u venkovní betonové dlažby je, že se čas od času ušpiní a o to častěji, pokud je použita například jako vjezd do garáže, garážové stání či v pergole okolo grilu. Chtěli jsme vám usnadnit práci a proto vybrané dlažby nabízíme s povrchovou úpravou CLEAN PROTECT PLUS.

Číst více

Rozlitá káva na betonové dlažbě

Štípaný obrubník

Zajímavé řešení betonového obrubníku, které díky štípané vrchní pohledové straně obrubníku vypadá velmi zajímavě a hodí se tak i k přírodním optickým přechodům v zahradě.

Číst více

Štípaný obrubník v zatravněné zahradě

Venkovní osvětlení

Jak na venkovní osvětlení? Betonové prvky umožňují celou škálu využití. S naším tipem zjistíte, jak vaši zahradu udělat ještě více příjemnou a v detailech dotaženou do praktického maxima. Osvětlená zahradní kuchyň anebo elektrická zásuvka přímo v betonové zídce už nemusí být záležitostí, kterou vídáte pouze na stránkách časopisů.

Číst více
LED venkovní osvětlení

Kryt tepelného čerpadla

Tepelná čerpadla jsou jistě výhrou pro Váš dům. Ne každého však těší pohled na venkovní jednotku, která je jejich neodmyslitelnou součástí. Její futuristický vzhled nemusí zapadat do Vaší představy klidného a harmonického prostředí mezi rostlinami a zelení.

Číst více
Kryt tepelného čerpadla