Produkty

Vyberte si z širokého portfolia našich betonových výrobků. Naše výrobky využijete při rekonstrukci domu či modernizaci vaší zahrady. Vždy si dáváme záležet na kvalitu výroby i moderní trendy v oblasti architektury. Pokud plánujete velké stavební dílo, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou. Nevíte si rady, jaký výrobek vybrat? Obraťte se na naše poradenství.

DŮM A ZAHRADA

Dlažba

Ploty a opěrné zdi

Obrubníky a odvodnění

Palisády a schody

Studny a vsaky

Vegetační systémy

Zahradní doplňky a ohniště

OBCE A MĚSTA

Autobusové zastávky

Dlažba

Vegetační systémy

Drenážní šachty

Studny a vsaky

Kanalizace

Obrubníky a odvodnění

Ploty a opěrné zdi

Palisády a schody

Svodidla

DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA

Štěrbinové trouby

Kanalizace

Svodidla

Drenážní šachty

Studny a vsaky

Obrubníky

Dlažba

Vegetační systémy

Autobusové zastávky

Palisády

Opěrné zdi

Inspirace

Víme, že výběr toho správného produktu nějaký čas zabere. Proto jsme pro vás připravili celou řadu inspirací, které vám pomohou se nejen správně rozhodnout, ale můžete mezi nimi také najít návod, jak originálně betonové výrobky využít. Výběrem to nekončí! Výběr je pouze základ a proto jsme si pro vás připravili celou řadu reportáží, jak správně výrobky použít a jak se o ně dále starat.

Ke stažení

Porovnávejte výrobky v inspirativních i technických katalozích, které pravidelně aktualizujeme, a do kterých přidáváme nové výrobky. Naše materiály vám pomohou s vaším výběrem.

O společnosti

Přečtěte si více o naší společnosti a sledujte naše aktuality a novinky. Kvalita výrobků, moderní design a přání našich zákazníků jsou pro nás na prvním místě! Kvalita a tradice výroby betonových výrobků již od roku 1992.

Kontakty

Potřebujete poradit s výběrem či informacemi o našich výrobcích? Nebo máte již vybráno a potřebujete cenovou nabídku? Pro vybrané výrobky nabízíme technickou podporu a to přímo na stavbě! Neváhejte a kontaktujte nás pro další informace.