Líbí se Vám naše výrobky a chcete si je před zakoupením na vlastní oči prohlédnout? Přijďte se podívat na naši novou výstavní plochu v areálu Zahrady Čech.

Od 24. 6. do 29. 8. je areál volně PŘÍSTUPNÝ denně od 8 do 20 hodin. V tento termín je vstup do areálu  možný vchodem V2 (viz mapa níže), který je přístupný přes bývalá kasárna nebo vchodem Z1 z ulice Karla IV.

U vstupu se nachází návštěvní řád výstaviště, řiďte se jeho pokyny, prosím.

V případě potřeby volejte: Lada Štroblová 605 237 967 nebo Radka Jakovcová 605 237 971

Do areálu není možné vjíždět autem, proto je nutné zaparkovat u vchodu V2. u objektu kanceláří Zahrady Čech a k výstavce dojít pěšky.

 

Upozornění: Do konce dubna může být vstup na výstaviště omezen. Aktuální informace vám může poskytnout pan Jan Osoba na čísle 735 722 963.

 

Před naplánováním cesty si na oficiálních stránkách Zahrady Čech ověřte, zda se právě nekoná výstavní akce. V době příprav a konání akcí je provoz areálu omezen a Park inspirace je možné s ohledem na bezpečnost navštívit pouze po dohodě s provozovalem Zahrady Čech! Pro plánování návštěvy v roce 2019 využijte Kalendář akcí Zahrady Čech 2019. Neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 473 030 400 a rádi Vám poradíme a zajistíme potřebné povolení.

 

PROVOZ AREÁLU VÝSTAVIŠTĚ PRO VEŘEJNOST

 

Od 24. 6. do 29. 8. je areál volně PŘÍSTUPNÝ denně od 8 do 20 hodin

 Od 30. 9. je areál pro veřejnost UZAVŘENÝ 
(příprava a průběh akcí Den pro děti a Zahrada Čech)

 

 

Co můžete vidět v Parku inspirace?

Mapa parku inspirace


Mapa Park inspirace CS-BETON v Litoměřicích

Pro návštěvu Parku inspirace využijte Vchod V2, který se nachází u sídla společnosti.

Jak se do parku dostanete?

Pokud přijíždíte z centra Litoměřic, dáte se na křižovatce ulic Na Kocandě a Na Vinici doprava a projedete kolem bývalých kasáren na konec ulice. Zde po levé straně je hlavní budova Zahrady Čech přes jejíž vchod je výstavní park přístupný. Pokud se k nám vydáte ze směru od České Lípy, pojedete ulicí Českolipská a na stejné křižovatce zahnete doleva. Cesta k hlavní budově Zahrady Čech je zvýrazněna na mapě níže.

Navigace do Parku inspirace na Zahradě Čech

Zdroj: mapy.cz, křižovatka Na Kocandě a Na Vinici (obrázek vlevo), hlavní budova Zahrady Čech na konci ulice (obrázek vpravo) - touto budovou projdete do areálu a pokračujete dále k Parku inspirace.

Adresa Zahrady Čech

Na Vinici 948/13
412 01 Litoměřice