DLAŽBA

DLAŽBA

Dlažba je naší specialitou, na český trh ji dodáváme už dlouhou řadu let. Za tu dobu jsme dokázali vyladit nejen naši výrobní technologii, ale i estetické vlastnosti našich produktů.

Zobrazit produkty (28)
VEGETAČNÍ SYSTÉMY

VEGETAČNÍ SYSTÉMY

Vyřešit zpevnění ploch a myslet přitom i na jejich velké zatížení jde snadno s našimi vegetačními systémy.  Zpevněte vaše příjezdové cesty a chodníky či stabilizujte svahy a jiné terény s produkty CS-BETON.

Zobrazit produkty (3)
OBRUBNÍKY A ODVODNĚNÍ

OBRUBNÍKY A ODVODNĚNÍ

Rozdělit trávníkové plochy od záhonů, vymezit prostory pod stromy i odvést dešťovou vodu ze zpevněných ploch je s produkty CS-BETON tou ideální možností.

Zobrazit produkty (8)
PLOTY A OPĚRNÉ ZDI

PLOTY A OPĚRNÉ ZDI

Oplotit svůj pozemek anebo zbudovat opěrnou zeď můžete funkčně, ale i krásně. S našimi produkty máte na výběr. I zde v rozličných velikostech, mnoha barvách a s možností výběru povrchové úpravy.

Zobrazit produkty (11)
PALISÁDY A SCHODY

PALISÁDY A SCHODY

Nejen na zahradách, ale i v okolí domů, je žádoucí překonat výškové rozdíly v terénu dekorativním a estetickým způsobem. Naše palisády a schodišťové prvky vám v tom pomohou.

Zobrazit produkty (7)
ZAHRADNÍ DOPLŇKY A OHNIŠTĚ

ZAHRADNÍ DOPLŇKY A OHNIŠTĚ

S našimi produkty můžete svůj exteriér doladit do posledního detailu. Naše svahové tvárnice pro tvorbu okrasných zdí, atypické dlažby či ohniště budou doslova pastvou pro vaše oko.

Zobrazit produkty (9)
STUDNY A VSAKY

STUDNY A VSAKY

Nakládání s vodou je pro každou domácnost velmi důležité. Studny a vsaky dešťové vody jsou ekologickým řešením na celý život.

Zobrazit produkty (6)

Technická podpora

Rádi Vám pomůžeme s Vašimi projekty a to jak při tvorbě projektu a doporučení vhodného typu uložení prvků, tak i pokládkou.

Více informací o technické podpoře